Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Mokrosuchý vysavač AERO 31-21 PC INOX

Kód: 107406607
8 115 Kč 9 819,15 Kč včetně DPH
Na centrálním skladě
Můžeme doručit do:
29.5.2024

AERO 31 INOX je velkokapacitním modelem v řadě AERO. Push&Clean polo-automatický systém čištění filtru, funkce foukání a systém pohodlného odkládání příslušenství je součástí všech modelů této řady. Vysavač s 30-ti litrovou odpadní nádobou má vysoký sací výkon a je k dispozici s volitelným systémem navíjení kabelu. Elektrická zásuvka s funkcí AutoOnOff (u modelů -21) spouští vysavač zapnutím připojeného nářadí. AERO 31 je skvělým nehlučným pomocníkem, který udržuje okolí v čistotě.

  • Omyvatelný PET filtr s  99,9% filtrační účinností
  • MultiFit systém pro flexibilitu a kompatibilitu s různým příslušenstvím Nilfisk
  • Pohodlné ukládání příslušenství a kabelu
  • Funkce foukání
  • Stabilní kola a ergonomický design pro bezpečný provoz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AERO jsou kompaktní, lehké a robustní mokro-suché vysavače, které je možné jednoduše přenášet a převážet např. autem. Po ukončení práce lze odpadní nádobu snadno vyprázdnit – buď vyhozením standardního fleecového filtračního sáčku nebo vysypáním odpadním nádoby. Push&Clean systém čištění filtru zamezuje ztrátě výkonu při práci a zvyšuje produktivitu. Odkládání příslušenství a skladování vysavače je jednoduché díky několika možnostem uložení hadice, hubice a kabelu. AERO 31 INOX s nerezovou odpadní nádobou je kompaktní a snadno použitelný – je ideální volbou pro drobné práce v dílně nebo u zákazníka. S polo-automatickým oklepem filtru, ergonomickým designem a možností jednoduchého odkládání příslušenství se jedná o vysavač vhodný pro profesionály v průmyslu či stavebnictví.

 

Standardní příslušenství:

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 10.5 kg
Délka x šířka x výška (mm) : 390x400x635
Typ hlavního filtru: PET
Přívodní el. kabel (m): 5
Průtoku vzduchu (l/min.): 3600
Podtlak (mbar/kPa) : 210/21
Příkon Pmax (W): 1250
Příkon Piec (W): 1000
Připojení k síti (V/~/Hz/A): 230/1/50-60/16
Provozní hlučnost (dB(A)): 64
Maximální objem nádoby (l): 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Výsledek obrázku pro logo nilfisk

Společnost Nilfisk byla založena s vizí vyrábět a prodávat ty nejkvalitnější výrobky na světě. Již přes sto let se přizpůsobuje měnícím se potřebám trhu a zákazníků nabídkou inovativních produktů a řešení. Společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích. Hlavní produktové řady zahrnují zařízení pro péči o podlahu, vysavače, vysokotlaká čisticí zařízení a širokou škálu vysavačů pro domácnosti i profesionály. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. Závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe.