Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Tipy & triky pro vysavače

Vybíráme pro Vás pouze vysavače, které jsou navrženy pro maximální výkon a je nejjednodušší zajistit tento výkon pomocí těchto užitečných tipů.

1. Vyčistěte filtry - Čisté vakuové filtry jsou nezbytné pro maximalizaci účinnosti. Nejlepší metodou je pravidelné používání jiného vysavače.

2. Vyměňte vak - Před přeplněním a rozdělením vakuového vaku bezpodmínečně vyměňte.

3. Poslouchejte zvuk - Prvním příznakem závady je změna zvuku vysavače, takže pozorně poslouchejte a jakékoli změny řešte rychle.

4. Neohýbejte se - Není třeba zatěžovat záda; nechte vysavač dělat práci.

5. Kontrolujte okraje - Pamatujte na to, že tato složitá místa získáte vyjmutím podlahového nástroje z hadice a během práce se neohýbejte.

6. Zabraňte poškození kabelu - Navíjejte přívod každý den, počínaje koncem stroje. Tím se zabrání poškození v průběhu času.

7. Udržujte jej v čistotě - Udržujte vysavač v čistotě - zvenku i uvnitř očistěte vlhkým hadříkem. Vypadá to lépe a vydrží déle.

8. Nenoste ho - Tahejte vysavač místo toho, abyste jej nosili. Nezapomeňte používat kola a přenášet jej pouze v nutných případech.

9. Vysajte - Vysávejte schody směrem nahoru a umístěte vysavač ve spodní část schodů.

10. Udržujte kartáč - Mějte nůžky po ruce, abyste mohli odstranit všechny vlasy kolem válečkového kartáče u vertikálních vysavačů.