Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Tipy & triky pro vysavače

Vybíráme pro Vás pouze vysavače, které jsou navrženy pro maximální výkon a je nejjednodušší zajistit tento výkon pomocí těchto užitečných tipů.

1. Vyčistěte filtry - Čisté vakuové filtry jsou nezbytné pro maximalizaci účinnosti. Nejlepší metodou je pravidelné používání jiného vysavače.

2. Vyměňte vak - Před přeplněním a rozdělením vakuového vaku bezpodmínečně vyměňte.

3. Poslouchejte zvuk - Prvním příznakem závady je změna zvuku vysavače, takže pozorně poslouchejte a jakékoli změny řešte rychle.

4. Neohýbejte se - Není třeba zatěžovat záda; nechte vysavač dělat práci.

5. Kontrolujte okraje - Pamatujte na to, že tato složitá místa získáte vyjmutím podlahového nástroje z hadice a během práce se neohýbejte.

6. Zabraňte poškození kabelu - Navíjejte přívod každý den, počínaje koncem stroje. Tím se zabrání poškození v průběhu času.

7. Udržujte jej v čistotě - Udržujte vysavač v čistotě - zvenku i uvnitř očistěte vlhkým hadříkem. Vypadá to lépe a vydrží déle.

8. Nenoste ho - Tahejte vysavač místo toho, abyste jej nosili. Nezapomeňte používat kola a přenášet jej pouze v nutných případech.

9. Vysajte - Vysávejte schody směrem nahoru a umístěte vysavač ve spodní část schodů.

10. Udržujte kartáč - Mějte nůžky po ruce, abyste mohli odstranit všechny vlasy kolem válečkového kartáče u vertikálních vysavačů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení