Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Wap by Nilfisk

Značka Nilfisk kombinuje know-how, zkušenosti a vysokou kvalitu technologií Wap a KEW - známé a uznávané značky v oboru čisticích zařízení po mnoho let. Vyvíjí vysokotlaké myčky, vysavače a zařízení pro péči o podlahu pro profesionály.

Dnes jsou vysokotlaké mycí prostředky Wap známé jako vysokotlaké mycí stroje Nilfisk a bývalé vysavače Wap jsou nyní známé jako vysavače Nilfisk.

Je důležité zmínit, že stále dodáváme některé náhradní díly Wap pro vaši starou vysokotlakou myčku a vysavač Wap. Pokud hledáte potřebný díl, kontaktujte nás v horním rohu a pošlete nám žádost. 

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk.

Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Historie:
Wap Reinigungssysteme byl založen v roce 1957 jako jedna z prvních společností na čistící zařízení v Německu. O 14 let později v roce 1971 byla KEW Industri založena jako jeden z prvních výrobců čisticích zařízení v Dánsku. Během příštích desetiletí se Wap a KEW neustále vyvíjely a staly se důležitými hráči v celosvětovém průmyslu čisticích zařízení. V roce 1988 získala první KEW dánská venture group Incentive, která založila skupinu ALTO. Později v roce 1999 se do skupiny ALTO připojil také Wap.

V roce 2004 získala skupina ALTO společnost Nilfisk-Advance a značka Nilfisk-ALTO se stala skutečností. Nyní už jsou zařízení známy pouze jako Nilfisk.