Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Wap by Nilfisk

Značka Nilfisk kombinuje know-how, zkušenosti a vysokou kvalitu technologií Wap a KEW - známé a uznávané značky v oboru čisticích zařízení po mnoho let. Vyvíjí vysokotlaké myčky, vysavače a zařízení pro péči o podlahu pro profesionály.

Dnes jsou vysokotlaké mycí prostředky Wap známé jako vysokotlaké mycí stroje Nilfisk a bývalé vysavače Wap jsou nyní známé jako vysavače Nilfisk.

Je důležité zmínit, že stále dodáváme některé náhradní díly Wap pro vaši starou vysokotlakou myčku a vysavač Wap. Pokud hledáte potřebný díl, kontaktujte nás v horním rohu a pošlete nám žádost. 

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk.

Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Historie:
Wap Reinigungssysteme byl založen v roce 1957 jako jedna z prvních společností na čistící zařízení v Německu. O 14 let později v roce 1971 byla KEW Industri založena jako jeden z prvních výrobců čisticích zařízení v Dánsku. Během příštích desetiletí se Wap a KEW neustále vyvíjely a staly se důležitými hráči v celosvětovém průmyslu čisticích zařízení. V roce 1988 získala první KEW dánská venture group Incentive, která založila skupinu ALTO. Později v roce 1999 se do skupiny ALTO připojil také Wap.

V roce 2004 získala skupina ALTO společnost Nilfisk-Advance a značka Nilfisk-ALTO se stala skutečností. Nyní už jsou zařízení známy pouze jako Nilfisk.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení