Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

MACH

Home

MACH je italská značka zametacích A mycích strojů se sídlem v Cittadella (PD), Itálie.
Mach zajišťuje trvalé investice do špičkové technologie výroby, které znamenají, že všechny naše výrobky dodržují nejvyšší standardy kvality.Naše vertikálně integrované výrobní zařízení je vybaveno několika výrobními a montážními linkami. To nám umožňuje provádět výrobu ve velkém množství / nízký objem při současném udržování nízkých nákladů. Můžeme proto našim zákazníkům nabídnout velmi konkurenceschopná minimální množství, a tím jim pomoci rychle reagovat na neustále se měnící tržní podmínky. Uvědomujeme si, že být na špičce technologie je klíčem k našemu přežití, a proto jsme odhodláni neustále investovat do výzkumu a vývoje. Naši kvalifikovaní pracovníci ve výzkumu a vývoji a nejmodernější zařízení pro výzkum a vývoj nám pomohli v neustálých inovacích v našich produktech, kromě toho, že nám pomáhali neustále zlepšovat jejich výkonnost. Výrobky MACH jsou konstruovány tak, aby splňovaly hlavní mezinárodní normy, včetně evropské normy EN, jakož i dalších příslušných norem pro každý typ produktu. Naše výrobky byly nezávisle testovány na typ a certifikovány podle výše uvedených standardů.

Žádné produkty značky MACH nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení