Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

disiCLEAN Pure Wipes

Kód: 1793
Novinka
Značka: H2O COOL
139,66 Kč 168,99 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

disiCLEAN Pure Wipes - Dezinfekční ubrousky k okamžitému použití pro plošnou dezinfekci ploch, předmětů a povrchů, bez negativních vlivů na jakékoliv ošetřované materiály.   Vhodný zejména pro fitness, lázeňství, solária, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry, manikúry a další beauty salóny.

Likviduje: bakterie | pachy | nečistoty Balení obsahuje 100ks ubrousků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi vhodný na ošetření frekventovaných míst, např. židle, dveřní kliky, madla, cvičící a posilovací stroje, příslušenství v šatnách a na toaletách. Užitečné jsou jak pro domácnosti, tak i v průmyslových a zdravotnických zařízeních.  

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů a má baktericidní účinek.  

Čas potřebný pro biocidní účinek: 30 minut nebo do zaschnutí. Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky.

Povrch otřete vlhčeným ubrouskem. Otřením vznikne na povrch polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po otření neomývejte.   Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy pečlivě přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Obsahuje parfumy, Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,015 g/100 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce pokožky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: