Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Vysokotlaký čistič MH 4M-200/960 FA

Kód: 107146920
ZDARMAZDARMA
MH 4M FA R
132 990 Kč 160 917,90 Kč včetně DPH
Na centrálním skladě
Můžeme doručit do:
1.7.2024

Řada MH 4M přináší do střední kategorie horkovodních vysokotlakých strojů zcela nové koncepty, které splňují nejvyšší požadavky na produktivitu práce na trhu. MH 4M je vybaven průmyslovým vysokotlakým čerpadlem NA5 se třemi keramickými písty a 4-pólovým motorem s vysokou účinností. Systém řízení čerpadla aktivovaným průtokem vody (Flow Activated) zvyšuje bezpečnost práce, uživatelský komfort a prodlužuje životnost čerpadla.

  • Mosazná hlava čerpadla se 3 keramickými písty
  • Výměník EcoPower s účinností > 92% snižuje spotřebu paliva
  • EcoMode nastavení ohřevu optimalizuje náklady
  • Integrovaný diagnostický systém
  • Systém řízení čerpadla průtokem vody u vybraných modelů
  • Varovný systém úbytku oleje
  • Varovný systém nedostatku paliva
  • Inovativní konstrukce usnadňuje transport stroje

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horkovodní čistič MH 4M je vhodný pro všechny středně a více náročné úkoly a použití 4-6 hodin denně. Vysoce účinný výměník kategorie EcoPower šetří palivo a nabízí vysoký topný výkon. Servisní údržba může být provedena rychle, neboť všechny důležité části stroje jsou snadno přístupné. Diagnostický a varovný systém modelů MH 4M poskytuje včasné upozornění na potřebu servisní návštěvy. MH 4M byl zkonstruován se snahou o co nejlepší mobilitu. Je proto vybaven čtyřmi velkými koly na masivním ocelovém podvozku a správně umístěným těžištěm. Pro obsluhu je rovněž důležitá možnost snadného skladování příslušenství. Modelová řada MH 4M je proto vybavena inovativním systémem uložení vysokotlakých pistolí, nástavců, otočného háku pro navíjení / odvíjení elektrického kabelu a nádoby na detergent. Společně s rychlým přístupem ke všem životně důležitým částem stroje při servisní údržbě, MH 4M série poskytuje pozoruhodné výsledky čištění, šetří čas a snižuje provozní náklady.

 

Standardní příslušenství:

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokotlaké stroje
Hmotnost: 142 kg
Délka x šířka x výška (mm): 1010x700x1016
Tlak čerpadla (BAR/MPA): 200/20
Čisticí síla (kg/cm²): 5,1
Qmax/Qiec průtok vody (l/h): 960/890
Maximální teplota na vstupu (°C): 40
Příkon (kW): 7,2
Napětí/fáze/frekvence/proud (V/~/Hz/A): 400/3/50/12
Přívodní el. kabel (m): 5
Velikost trysky: 0475
Čerpadlo (ot./min.): 1450
Keramické písty: 3
Doporučené průměr. používání za den (h): 5 - 6
Spotřeba paliva při ΔT=45°C (kg/h): 3,9
Teplota vody (voda/pára) (°C): 80/150
Palivová nádrž (l): 15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Výsledek obrázku pro logo nilfisk

Společnost Nilfisk byla založena s vizí vyrábět a prodávat ty nejkvalitnější výrobky na světě. Již přes sto let se přizpůsobuje měnícím se potřebám trhu a zákazníků nabídkou inovativních produktů a řešení. Společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích. Hlavní produktové řady zahrnují zařízení pro péči o podlahu, vysavače, vysokotlaká čisticí zařízení a širokou škálu vysavačů pro domácnosti i profesionály. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. Závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe.