Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Vysavač s čerpadlem ATTIX 751-61 LIQUID VACUUM

Kód: 302001529
Akce
Značka: Nilfisk
58 403 Kč 70 667,63 Kč včetně DPH
Na dotaz

ATTIX 7 LIQUID VACUUM je speciálně určen pro náročné mokré aplikace, jako například vysávání vody po povodních, odsávání kapalin z komunikací či čištění po požárech. ATTIX 7 LIQID VACCUM nabízí ideální řešení pro uživatele, kteří potřebují mobilní vysavač s objemnou snadno vypustitelnou odpadní nádobou, vysokým sacím výkonem a snadným použitím. S vysavačem ATTIX 7 LIQUID VACUUM si můžete být jisti, že najdete dokonalé řešení pro náročné mokré vysávání.

  • Vestavěné čerpadlo pro nepřetržité a automatické vypouštění kapaliny
  • Systém dvojitého filtračního síta z nerezové oceli
  • Připojení pomocí konektoru IP68
  • Vysoce kvalitní nádoba z nerezové oceli s možností sklonu a zvedání
  • Nízká pracovní hladina zvuku - SilentPower - vysoký výkon, který je vidět, ale není slyšet
  • MultiFit systém pro variabilní připojení různých druhů příslušenství
  • Antistatický systém
  • Softstart systém

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATTIX 7 LIQUID VACUUM je speciálně vyvinut pro vysávání kapalin např. po záplavách či havarijních stavech ve výrobnách. Je vyráběn ve verzi určené pro hasičské záchranné sbory a také v provedení pro průmyslové podniky. Poskytuje skvělý sací výkon, mobilitu a snadné použití.

ATTIX 7 LIQUID VACUUM je vybaven nádobou o objemu 70 litrů a čerpadlem, které umožňuje pracovat po dlouhou dobu bez častého vyprazdňování odpadní nádoby.

Standardní vybavení:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače s čerpadlem (HZZS)
Hmotnost: 33 kg
Typ hlavního filtru: Wet filter sieve
Přívodní el. kabel (m) : 7,5
Míra průtoku vzduchu (l/min.): 3600
Podtlak (mbar/kPa): 230/23
Příkon Pmax (W): 1500
Připojení k síti (V/~/Hz/A): 230/1/50-60/16
Provozní hlučnost (dB(A)): 57
Maximální objem nádoby (l): 70
Sání/vykládací kapacita (l/m): in 200/out 300
Délka x šířka x výška (mm): 605x580x970

Demo video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Výsledek obrázku pro logo nilfisk

Společnost Nilfisk byla založena s vizí vyrábět a prodávat ty nejkvalitnější výrobky na světě. Již přes sto let se přizpůsobuje měnícím se potřebám trhu a zákazníků nabídkou inovativních produktů a řešení. Společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích. Hlavní produktové řady zahrnují zařízení pro péči o podlahu, vysavače, vysokotlaká čisticí zařízení a širokou škálu vysavačů pro domácnosti i profesionály. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. Závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe.