Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Centrální vysavač Supreme 100

Kód: 107404969
Tip
Značka: Nilfisk
10 743 Kč 12 999,03 Kč včetně DPH
Na centrálním skladě
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Centrální vysavač určený pro byty a domy s plochou do 100 m2.

 • Skvělý sací výkon 
 • Lze použít s/bez sáčku
 • Nádoba na nečistoty s cyklonovým systémem
 • Doporučen pro místa s max. plochou 100m2
 • Pracují velmi tiše
 • Zabudovaný systém SoftStart
 • Snadno ovladatelný 
 • Výkon a extrémní účinnost při likvidaci nečistot z domácích zvířat
 • Účinné opatření proti astmatu, ekzému a jiným projevům alergií
 • Proti běžným vysavačům zkracuje čas potřebný k vysávání
 • Lepší ergonomie

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Centrální vysavač Nilfisk odstraňuje prach z domu nadobro, což znamená, že nemusíte vysávat tak často. Navíc je tak tichý, že můžete třeba poslouchat hudbu, zatímco pracujete a zároveň nerušíte ani zbytek rodiny. Centrální vysavač Nilfisk Supreme je tichý, bez zápachu, lehký a velmi praktický - změní opakující se domácí práce ve snadnou a příjemnou povinnost. Bez ohledu na typ stroje a příslušenství, všechny centrální vysavače Nilfisk Supreme a příslušenství jsou vzájemně kompatibilní. Můžete je kombinovat jak se Vám to jen hodí a navíc si můžete kdykoliv Vaši výbavu vylepšit. Díky bezdrátovému centrálnímu vysavači máte všechny funkce – zapnutí/vypnutí, sací výkon, stav sáčku a vysavače, atd. přímo na displeji rukojeti, odkud jej můžete ovládat. Jedná se o chytré opatření proti astmatu, ekzému a dalším alergiím, protože veškeré vysávání prachu směřuje ven z místností přes uzavřenou trubici. Vysavače Nilfisk Supreme jsou vybaveny bezdrátovou technologií – tedy umožňují komunikaci mezi příslušenstvím a agregátem bez nutnosti instalace ovládacího kabelu. Tento výrobek je pouze stroj, je-li potřeba, nezapomeňte si zakoupit sadu hadic a hubic zvlášť

Doplňkové parametry

Kategorie: Centrální vysavače
Hmotnost: 5.5 kg
Příkon (W) : 1350
Podtlak (kPa) : 30
Objem prachového sáčku (l) : 10
Sací síla u motoru (W) : 650
Výška (mm) : 427
Šířka s držadlem (mm): 360
Průtok vzduchu (l/sek.) měřený u hlavní jednotky : 57
Úroveň hlučnosti : 66
Tlouštka ramena (cm) : 40
Nejdelší potrubí (m): 30
Max. velikost domu (m²) : 100
Pojistkový obvod (A) : 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Výsledek obrázku pro logo nilfisk

Společnost Nilfisk byla založena s vizí vyrábět a prodávat ty nejkvalitnější výrobky na světě. Již přes sto let se přizpůsobuje měnícím se potřebám trhu a zákazníků nabídkou inovativních produktů a řešení. Společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích. Hlavní produktové řady zahrnují zařízení pro péči o podlahu, vysavače, vysokotlaká čisticí zařízení a širokou škálu vysavačů pro domácnosti i profesionály. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. Závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe.