Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Roof cleaner - teleskopický nástavec k mytí střech

Kód: 128470040
2 974 Kč 3 598,54 Kč včetně DPH
Na centrálním skladě
Můžeme doručit do:
31.7.2024

Navrženo jako příslušenství pro tlakové myčky a se speciálně vyvinutým čisticím prostředkem, umožňuje majitelům domů umýt střechu, aniž by museli opustit zemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt pro kutily je vhodný pro většinu domů a znamená to, že tento důležitý úkol lze provést, aniž by k práci museli najímat profesionální odborníci. Předpokládá se, že je to první takové specializované řešení pro čištění střech.

Doporučuje se pravidelné čištění střechy, aby se odstranily nahromaděné nečistoty a jiné nečistoty, které mohou mít negativní dopad na střešní materiály, jakož i na vizuální vzhled budovy. Řešení Nilfisk umožňuje tento úkol provádět v jednopatrových budovách rychle, snadno a bezpečně.

Jednotka se skládá z teleskopické kopí, která sahá až do maximální délky 4,2 metru. Tryska z pěnové tryskové pěny však může stříkat až do výšky 11 metrů, což umožňuje celkový pracovní dosah až 15 metrů. Systém stříká nízkotlaký film pěny na střechu, která rozpouští nečistoty. Přirozené povětrnostní působení pak ponechá střechu čistou.

  • Pracovní výška až 15 metrů
  • Rychloupínací spojky Click & Clean umožňují rychlou výměnu mezi pěnovou tryskou a kartáčem
  • Tryska může být úhlem až 45 ° pro čištění těžko přístupných míst
  • Připevňovací štětec umožňuje čištění a extra promíchání
  • Dávkování čisticího prostředku lze regulovat
  • 4 hadicové spony, které jsou součástí balení pro kombinování vysokotlaké hadice a hadice na saponát
  • Lze použít pro jiné čisticí aplikace, jako jsou karavany, skleníky atd.
  • Lze použít na všech tlakových myčkách Nilfisk s rychlým připojením pro pistoli a hadici. U ostatních modelů bez navijáku hadice je k dispozici adaptérová hadice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k vysokotlakým čističům
Hmotnost: 1 kg

Produktové video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Výsledek obrázku pro logo nilfisk

Společnost Nilfisk byla založena s vizí vyrábět a prodávat ty nejkvalitnější výrobky na světě. Již přes sto let se přizpůsobuje měnícím se potřebám trhu a zákazníků nabídkou inovativních produktů a řešení. Společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích. Hlavní produktové řady zahrnují zařízení pro péči o podlahu, vysavače, vysokotlaká čisticí zařízení a širokou škálu vysavačů pro domácnosti i profesionály. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. Závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe.