Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 734 312 532 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás. elhatec.cz

UNIVERSAL - podlahový čistič

Kód: 105301678 105301679 Zvolte variantu
Akce
Značka: Nilfisk
922 Kč od 922 Kč –16 % - až –16 %
UNIVERSAL - podlahový čistič
922 Kč od 922 Kč –16 % - až –16 % 779 Kč 2 121 Kč od 779 Kč 942,59 Kč včetně DPH 2 566,41 Kč včetně DPH od 942,59 Kč včetně DPH
Na centrálním skladě Na centrálním skladě Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
30.4.2021 30.4.2021 Zvolte variantu

Neutrální, univerzální mycí prostředek. Tekutý, neutrální, mírně pěnivý prostředek pro odstraňování mastných nečistot, prachu, sazí a různých druhů usazenin ze všech vodě-odolných povrchů. Účinný proti: Tuhým mazivům, oleji, sazím, nečistotě a prachu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblasti použití:

 • Mytí vozidel: Čištění karosérií a vnějších částí automobilů v případech, kdy je očekáván dobrý výsledek, přičemž obsluha mycího zařízení není vysoce trénovaná v dané oblasti.
 • Průmyslové čištění: Určeno pro mytí mastnoty a olejů z tvrdých povrchů / podlahových ploch.
 • Výrobní zařízení: Určeno pro použití v při oplachu olejů a mastnoty ze strojů a obrobků. Je také vhodné pro mytí vybavení v těchto oblastech. Ideální pro odstraňování lehčích nánosů tuhých maziv.

Výhody produktu:

 • Efektivní a čas šetřící přípravek se silným čisticím účinkem. Zároveň je přípravek neagresivní vůči čištěným povrchům.
 • Nákladově ekonomický díky účinnosti již v malých koncentracích.
 • Enviromentálně přívětivý díky vysoké míře odbouratelnosti. Prostředek je navíc možno separovat v recyklačních systémech.
 • Bezbarvý, bez přídavku aromatických složek, které jsou běžně zakázány v potravinářství a kosmetickém průmyslu.
 • Vhodný pro potravinářství (vypracováno Dr. Boehm, Mnichov).

Aplikace:

 • VT stroje: Nalijte neředěný prostředek do nádržky na detergent a nastavte injektor v rozmezí 2-7% v návaznosti na míře zašpinění. Bezprostředně po mytí opláchněte čistou vodou.
 • Mycí stroje: V návaznosti na zašpinění nařeďte roztok na 1:100 (1%) až 1:20 (5%).
 • Před-stříkání: V návaznosti na zašpinění nařeďte roztok na 1:50 (2%) až 1:10 (10%). Nechte působit 3-10 minut a následně opláchněte čistou vodou.
 • Nepoužívejte na horkých lakovaných površích. Nenechte UNIVERSAL zaschnout na povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na podlahy a dlažbu
Hodnota pH: 7-8 (1% roztok)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Výsledek obrázku pro logo nilfisk

Společnost Nilfisk byla založena s vizí vyrábět a prodávat ty nejkvalitnější výrobky na světě. Již přes sto let se přizpůsobuje měnícím se potřebám trhu a zákazníků nabídkou inovativních produktů a řešení. Společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích. Hlavní produktové řady zahrnují zařízení pro péči o podlahu, vysavače, vysokotlaká čisticí zařízení a širokou škálu vysavačů pro domácnosti i profesionály. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. Závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe.