Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 603 367 466 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás.

Úklidový Servisní vozík

Kód: 301.106
Novinka
Značka: Sprintus
7 917 Kč 9 579,57 Kč včetně DPH
Na dotaz

Servisní vozík pro efektivní a rychlé čištění chodeb, ložnic a koupelen ve veřejných zařízeních, hotelech, penzionech a nemocnicích. Barevné kbelíky na podlahu, upevnění na prádlo nebo pytle na odpad.

  • Nový design                                                 
  • Otočná kovová otočná kolečka
  • Velká zadní kola opatřená gumou
  • Ergonomicky navržená rukojeť
  • Skladné a šetří místo
  • Barevné kbelíky ve 4 a 17 litrech
  • Úložný prostor s držákem držadla pro košťata, mop nebo bateriový zametač Medusa
  • Prostorné zásobníky
  • 120 l pytel na prádlo a odpadky
  • K dispozici je volitelná separace odpadu 2 x 60 litrů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Servisní vozík v profesionální kvalitě sestává ze dvou robustních plastových podlahových desek, zadní deska může být v případě potřeby odstraněna. Stabilní otočná kolečka a kola potažená gumou jsou ideální pro každodenní náročné použití. Víko na sáčku na prádlo nebo na odpadky lze pohodlně ovládat pomocí ergonomické rukojeti. Ve vestavěném držáku klipů lze bezpečně upevnit mop nebo koště. Součástí rámu je samostatný závěs výstražné značky. Ve standardním provedení je servisní vozík vybaven čtyřmi kbelíky, bočním odkladem mopu, prostorným pytlem na prádlo / odpad 120 l a dvojitým držákem mopu. Na servisním vozíku lze nést také bateriový zametač Sprintus Medusa.

Vozík obsahuje:

4 x 4 litrové kbelíky v červené, modré, zelené a žluté, 2 x 17 litrové kbelíky v červené a modré barvě, mop-press, držák na koště nebo mop, taška na prádlo / odpadky se zipem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidové vozíky
Hmotnost: 18.1 kg
Rozměry: 128 x 50 x 96 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výsledek obrázku pro sprintus logo

V prosinci 2006 založil strojní inženýr Holger Lepold společnost SPRiNTUS GmbH. Od začátku měl pan Lepold jasné představy o tom, čeho chtěl pomocí SPRiNTUS dosáhnout: vyrábět inovativní a vysoce kvalitní čisticí zařízení za dostupnou a spravedlivou cenu. „Všechny požadavky na vývoj produktů jsou zaměřeny na požadavky zákazníků,“ říká generální ředitel SPRiNTUS Ermin Fazlic, který je ve společnosti od roku 2011 a odpovídá za marketing a prodej.