Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 734 312 532 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás. elhatec.cz

Vysokotlaký čistič C 125.7-6 X-TRA

Kód: 128470951
3 718 Kč 4 498,78 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Praktický vysokotlaký čistič s velkým výkonem, nejlepší zařízení pro základní úklidové práce ve venkovním prostředí. Nejlepší model řady kompaktních vysokotlakých čističů. Poskytuje maximální tlak ve výši 125 barů a silnější průtok vody - ideální parametry pro čištění středně až silně znečištěných povrchů.

  • Maximální tlak 125 barů
  • Vysoce odolné hliníkové čerpadlo
  • Zvládá úklid středně znečištěných povrchů rychlostí 30 m2/hodinu
  • Nabídka trysek Tornado PR (s možností nastavení tlaku) a Powerspeed (pro vysokou účinnost)
  • Možnost připojení široké nabídky příslušenství díky systému Click&Clean
  • Kompaktní, skladovatelný a jednoduše použitelný čistič
  • Model X-TRA nabízí vestavěný podvozek pro vyšší mobilitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

S pracovní rychlostí až 30 m2/hodinu, tento čistič nabízí perfektní řešení pro úklid malých až středně velkých ploch, chodníků, plotů a dalších povrchů. Je praktickým pomocníkem pro čištění aut, jízdních kol či zahradního nábytku. Čistič je dodáván ve verzi s hadicovým navijákem, který umožňuje snadné uskladnění hadice. Další praktickou funkcí je pohodlné skladování nástavců, trysek a pistole přímo na čističi. Tento Nilfisk je dodáván spolu se systémem Click&Clean, který umožňuje zvýšení výkonu prostřednictvím připojení celé řady volitelného příslušenství.

Standardní příslušenství:

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé vysokotlaké čističe
Hmotnost: 6.6 kg
Tlak čerpadla (BAR/MPA): Max 125 / Max 12,5
Qmax/Qiec průtok vody (l/h): 460 / 320
Maximální teplota na vstupu (°C): 40
Příkon motoru (kW): 1,5
Napětí/fáze/frekvence/proud (V/~/Hz/A): 220 - 240 / 1~ / 50 / 6.4
Délka přívodního kabelu (m): 5
Délka x šířka x výška (cm): 27 x 30 x 82
Kovové čerpadlo: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Výsledek obrázku pro logo nilfisk

Společnost Nilfisk byla založena s vizí vyrábět a prodávat ty nejkvalitnější výrobky na světě. Již přes sto let se přizpůsobuje měnícím se potřebám trhu a zákazníků nabídkou inovativních produktů a řešení. Společnost Nilfisk nabízí širokou škálu vynikajících čistících produktů a důvěryhodnou nabídku náhradních dílů na profesionálních trzích. Hlavní produktové řady zahrnují zařízení pro péči o podlahu, vysavače, vysokotlaká čisticí zařízení a širokou škálu vysavačů pro domácnosti i profesionály. Skupina Nilfisk Group má ústředí v Dánsku a její obchodní společnosti působí ve více než 40 zemích. Závody se nacházejí v Asii, Evropě a Severní i Jižní Americe.