Vážení zákazníci, v případě, že hledáte konkrétní zboží a my jej nemáme v našem e-shopu, neváhejte nám zavolat. Případně nám napište a my Vám zpracujeme nabídku dle vašich konkrétních požadavků. VOLEJTE +420 734 312 532 od 8:00 - 16:00 nebo pište email na elhatec@elhatec.cz kdykoli. Těšíme se na Vás. elhatec.cz

Podlahový mycí stroj MACH M360 kabelový

Kód: ML036C
53 196 Kč –10 %
mach m360 floor scrubberdryer 512x420
53 196 Kč –10 % 47 876 Kč 57 929,96 Kč včetně DPH
Na dotaz

Profesionální kabelový podlahový mycí stroj. Kompaktní design M360 umožňuje snadný přístup do stísněných prostorů. Použití - restaurace, supermarkety, bazény, obchody, bary, nemocnice, kluby, jídelny a jakékoli další prostory s malými a středními plochami, lze použít na povrchy z keramiky, mramoru, cementu, gumy, PVC , linoleum, smaltované povrchy …..

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Verze se síťovým kabelem pro neomezenou dobu provozu, rukojeť se pohodlně sklopí pro snadnou přepravu a skladování stroje, ergonomická rukojeť je snadno nastavitelná pro maximální pohodlí obsluhy a ovládací panel je co nejjednodušší. Samonivelační parabolická stírací lišta vody rovnoměrně distribuuje tlak, Inovativní systém zachycení po celé délce zajišťuje úplnou suchost jakéhokoli povrchu a zajišťuje maximální čištění od nečistot. Kompaktní konstrukce a 360 mm mycího záběru jsou dokonale přizpůsobeny pro čištění úzkých a stísněných prostorů, zatímco vysoká manévrovatelnost umožňuje snadný přístup do rohů a pohotový provoz.

  • Diskový kartáč ø 36 cm - PPL
  • Kabel 14 m
  • Sada stíracích lišt
  • Bez pojezdu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé podlahové mycí stroje
Hmotnost: 41 kg
Mycí záběr (mm): 360
Šíře stírací lišty (mm): 450
Teoretický/skutečný výkon (m²/h): 1260
Nádoba na čistící roztok (l): 14
Nádoba na použitý roztok (l): 16
Přítlak kartáče (kg): 26
Rozměry (mm): 680 x 450 x 1000
Maximální doba provozu (h): neomezený
Maximální rychlost (km/h): 3,5
Přívodní el. kabel (m): 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Home

MACH je italská značka zametacích A mycích strojů se sídlem v Cittadella (PD), Itálie.
Mach zajišťuje trvalé investice do špičkové technologie výroby, které znamenají, že všechny naše výrobky dodržují nejvyšší standardy kvality.Naše vertikálně integrované výrobní zařízení je vybaveno několika výrobními a montážními linkami. To nám umožňuje provádět výrobu ve velkém množství / nízký objem při současném udržování nízkých nákladů. Můžeme proto našim zákazníkům nabídnout velmi konkurenceschopná minimální množství, a tím jim pomoci rychle reagovat na neustále se měnící tržní podmínky. Uvědomujeme si, že být na špičce technologie je klíčem k našemu přežití, a proto jsme odhodláni neustále investovat do výzkumu a vývoje. Naši kvalifikovaní pracovníci ve výzkumu a vývoji a nejmodernější zařízení pro výzkum a vývoj nám pomohli v neustálých inovacích v našich produktech, kromě toho, že nám pomáhali neustále zlepšovat jejich výkonnost. Výrobky MACH jsou konstruovány tak, aby splňovaly hlavní mezinárodní normy, včetně evropské normy EN, jakož i dalších příslušných norem pro každý typ produktu. Naše výrobky byly nezávisle testovány na typ a certifikovány podle výše uvedených standardů.